(099) 352 33 65

(097) 698 76 42

(063) 296 79 37

(099) 352 33 65

(044) 337 40 27

ввозимые брэнды

Ми працюємо. Слава ЗСУ! Допомагаймо нашим воїнам, разом до Перемоги!

Поради, як вибрати люстру


   У наші дні така безліч виробників і магазинів, в яких можна купити люстру, що недовго й розгубитися.

 
 
Як правильно зорієнтуватися у всьому цьому різноманітті і вибрати саме те, що буде радувати око і не дуже полегшить гаманець?
 
 
Як правило, перше, і часто основне, чим ми керуємося при воборі освітлювального приладу, - інтуїція і особистий смак. Однак існують деякі параметри, які допоможуть правильно підібрати люстру.
 
 
Перше, на що варто звернути увагу, - геометрія приміщення. У кімнату витягнутої форми краще повісити квадратний або прямокутний світильник, а в приміщення, що нагадує куб, краще підібрати круглий світильник.
 
 
Висота стелі визначає, яку вибрати люстру, відштовхуючись від довжини підвісу. Якщо Вам пощастило жити в квартирі зі стелею в 3м і вище, сміливо можете вішати люстру на довгому підвісі з багатою обвіскою. Якщо ж висота стелі невелика, варто вибрати стельову люстру. В іншому випадку, Ви або Ваші гості ризикуєте ненавмисне зачепити її головою.
 
 
Визначтеся з функціональним навантаженням, яка йтиме на люстру. Якщо кімнатка маленька, і це буде єдине джерело освітлення, то доцільно обрати прилад на кілька ріжків з більш потужними лампами.
 
 
До речі, про лампи. Простіше за все підібрати люстру з люмінесцентними, галогенними і традиційними лампами розжарювання. Усі вони мають різний ступінь яскравості світіння, нагрівання й енергоспоживання. Лампи розжарювання коштують дешево, але сильно гріються, споживають багато енергії і часто горять. Деякі ставлять в люстру енергозберігаючі або світлодіодні лампи. Вони коштують дорого, але їх не доведеться часто міняти. Оптимальним варіантом буде віддати перевагу світлодіодним лампам. Вони дають хорошу якість світла, а їх експлуатація обходиться недорого.
 
 
Важливо правильно вибрати матеріал, з якого виготовили люстру. Це може бути метал, скло, пластик, тканина. Ви можете обрати будь-який, враховуючи деякі особливості. Витирати пил складніше з тканинних абажурів, та й робити це доведеться частіше. Особливо не рекомендується вішати таку люстру на кухні. У дитячій кімнаті намагайтесь уникати скляних люстр, особливо елементами, що легко відокремлюються .
 
 
Для кімнати в темних тонах краще підібрати люстру з прозорими або білими плафонами. Яскраве різнокольорове скло буде дещо спотворювати кольори шпалер і декору, тому правильно їх поєднуйте.
 
 
Вирішивши, де купити люстру, переконайтесь, що вона підходить в інтер'єр за стилем. Добре, що вибрати є з чого, а купити люстру можна з магазину або онлайн.

 

ХАРЬКОВ: провулок Пушкінський в´їзд 4

Телефоны: (097) 698 76 42

ICQ:

E-mail: svetoteh.com@gmail.com

Skype: svetoteh.com


Заказать обратный звонок