(099) 352 33 65

(097) 698 76 42

(063) 296 79 37

(099) 352 33 65

(044) 337 40 27

ввозимые брэнды

Ми працюємо. Слава ЗСУ! Допомагаймо нашим воїнам, разом до Перемоги!

Бра і підсвітки

Бра і підсвітки: особливості та характеристики

Бра і підсвітки є ідеальними варіантами в тому випадку, коли центральне освітлення використовувати недоцільно і досить затратно. Наприклад, застосування бра стає незамінним, коли необхідно запалити світло над ліжком серед ночі або ж підсвітити дзеркало у ванній кімнаті під час або після прийому водних процедур. Також бра або підсвітки просто незамінні в дитячій кімнаті.

 

Сьогодні ці освітлювальні прилади представлені широким асортиментом.

Представлені виробники гарантують якість своєї продукції. Купити бра або підсвітку Ви можете будь-якої форми, як класичної, так і незвичайної чи екстравагантної, а також будь-яких кольорів і розмірів. При цьому управління підсвіткою або бра не викличе ніяких труднощів. Найчастіше сучасне управління різних моделей бра зводиться до настінного вимикача, ручці, шнуру або спеціальним пультом дистанційного керування. Саме тому продажі підсвіток і бра останнім часом значно збільшилася, а самі освітлювальні прилади істотно зміцнили свої позиції на ринку.

 

Ціна на бра і підсвітки залежить безпосередньо від виробника, виду, розміру, а також від матеріалу з якого зроблені ці світильники. Найбільш якісними є підсвічування і бра, виготовлені з металу, скла та кришталю. При цьому нерідко використовується їх поєднання. Такі моделі виглядають незвично і привабливо.

Придбати бра Eglo Nowodvorski Київ, придбати бра Eglo Nowodvorski Харків легко в нашого магазині.

 

Що стосується кольорів бра і підсвіток, то сьогодні в моді нейтральні холодні відтінки: чорний, білий, коричневий, сірий, а також кольори і відтінки платини, срібла, золота і кольору металів (хрому, нікелю, алюмінію).

 

Якщо Вам потрібні точкові світильники, подивіться на наш асортимент і зробіть свій вибір.


Заказать обратный звонок