(099) 352 33 65

(097) 698 76 42

(063) 296 79 37

(099) 352 33 65

(044) 337 40 27

ввозимые брэнды

Ми працюємо. Слава ЗСУ! Допомагаймо нашим воїнам, разом до Перемоги!

Вибір люстри для зали

Выбрать люстру в зал

Як вибрати люстру в залу
Багато дизайнерів радять купувати люстру після закінчення ремонту, коли вже повністю видно оформлення кімнати. Це негласне правило стосується і зали.
 
Підібрати люстру в залу часто буває не просто. Мало того, що потрібно визначитися із загальною концепцією майбутньої люстри, так ще й очі розбігаються, коли намагаєшся її вибрати.
 
Щоб полегшити собі завдання, звузьте коло пошуку до певного стилю, який найбільше піходить у Вашу кімнату. Тоді не доведеться витрачати час на перегляд безлічі непотрібних онлайн сторінок або на тривалі й безрезультатні походи по магазинах.
 
Другий крок - вибрати розмір люстри. У велику залу з високими стелями маленька люстра не підійде, оскільки буде там виглядати безглуздо. І навпаки. Широка люстра з безліччю відгалужень і довгим підвісом буде тільки захаращувати простір кімнати.
 
В останньому випадку ідеальним варіантом стане невеликий стельовий світильник або люстра з кріпленням прямо до стелі. Для великої зали можна вибрати велику і гарну люстру на підвісі. Хоча багато хто звик, що люстри з підвісом переважно вішають в класичний інтер'єр, а то і в королівські апартаменти, сучасні дизайнери повністю спростовують цей пережиток минулого. Сьогоднішні люстри для зали в стилі модерн виглядають стильно, цікаво, незвичайно, заворожуюче.
 
Зала - кімната, де зазвичай збирається багато народу. Отже, світла повинно вистачати всім, а значить, варто підібрати досить потужну люстру. Світловий потік, який буде випромінювати лампа, залежить від її потужності. Патрони повинні бути розраховані на цю потужність. Виробники вказують кількість ламп, потрібну для люстри, з максимально допустимою продуктивністю.
 
Щоб не перевантажувати патрон по потужності, але отримати більший світловий потік, можна вибрати для зали світлодіодні лампочки. Вони будуть світити яскравіше, мати спрямований потік світла, але споживатимуть менше енергії.
 
Для зали можна вибрати металеві люстри золотистого кольору або хромовані. Красиво виглядатимуть у відповідному інтер'єрі абажури з тканини, створюючи в кімнаті атмосферу тепла і затишку.
 
Купити дешево люстру можна на ринку. Швидше за все, це буде виробництво Китаю або Туреччини. Якщо ж Ви хочете придбати якісний товар європейського виробництва, то краще звернутися в спеціалізований магазин. Всупереч існуючим стереотипам, хороша покупка теж може обійтися недорого.

ХАРЬКОВ: провулок Пушкінський в´їзд 4

Телефоны: (097) 698 76 42

ICQ:

E-mail: svetoteh.com@gmail.com

Skype: svetoteh.com


Заказать обратный звонок